logo

Pogotowie dentystyczne OlsztynNasz gabinet funkcjonuje jako prywatne pogotowie dentystyczne czynne 24h na dobę, w dni powszednie, niedziele i święta (na wizytę trzeba umówić się telefonicznie +513 100 313).

Oferujemy całodobową pomoc dentystyczną.

Pomagamy w nagłych wypadkach związanych z bólem zęba, złamaniem zęba, naprawą protez czy też usuwaniem zebów (na wizytę trzeba umówić się telefonicznie +513 100 313).

Oferujemy również wizyty domowe dla pacjentów, obłożnie chorych i niesprawnych ruchowo.

Pomoc w awaryjnych sytuacjach – prywatne pogotowie dentystyczne Olsztyn

Nagły ból zębów może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie: w weekend, w nocy czy w dni świąteczne, a jego przyczyną niekoniecznie musi być nasze zaniedbanie, ale np. utajniona infekcja o ostrym charakterze czy niewidoczne zmiany próchnicze. Wtedy też istotna jest szybka pomoc stomatologa. Niestety, wiele gabinetów dentystycznych przyjmuje swoich pacjentów tylko w tygodniu, zatem co zrobić? Ratunkiem będzie wizyta w prywatnym pogotowiu dentystycznym Olsztyn, które świadczy swoje usługi całodobowo (na wizytę trzeba umówić się telefonicznie +513 100 313).

gabinet stomatologicznyUporczywy ból zęba może nam uprzykrzyć nawet najprzyjemniejsze chwile, bo jak tu odpoczywać, cieszyć się, gdy ciągle czujemy nieprzyjemne kłucie w jamie ustnej? Pewnie każdy z nas chociaż raz w  życiu musiał skorzystać z pomocy dentystycznej w nagłym wypadku: w święta, niedzielę czy w nocy. W awaryjnej sytuacji liczy się każda minuta, dlatego warto pamiętać, iż jest Gabinet Stomatologiczny Olsztyn, gdzie 24h na dobę najlepsi stomatolodzy są do Twoich usług. Chirurg stomatolog Olsztyn z pewnością od razu zlokalizuje przyczynę bólu i zaproponuje skuteczne leczenie, przynoszące ulgę obolałym pacjentom.

Z niecierpliwością czekałeś na długi weekend by wspólnie z rodziną spędzić czas, a tutaj nagle podczas jedzenia czy picia zimnych napojów czujesz przeszywający ból. Niestety, łykanie tabletek nie przynosi spodziewanej ulgi, konieczna będzie wizyta w gabinecie dentystycznym. Prywatne Pogotowie dentystyczne Olsztyn jest ostatnią deską ratunku w momencie wystąpienia przykrych dolegliwości.

Całodobowe pogotowie dentystyczne Olsztyn zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, m.in. rentgen Olsztyn, dzięki któremu z powodzeniem można przeprowadzić dowolne, nawet najbardziej skomplikowane leczenie, w tym leczenie kanałowe.

Każda minuta na wagę złota

W przypadku wielu chorób jamy ustnej i zębów istotne jest szybkie skontaktowanie się ze specjalistą, który pomoże usunąć przyczynę bólu. Dobry stomatolog Olsztyn przyjmuje pacjentów w różnym wieku: dzieci, dorosłych oraz seniorów. Prywatne Pogotowie Stomatologiczne Olsztyn pomaga także osobom starszym, noszącym protezy zębowe, dla których uszkodzenie „trzecich zębów” może być wielkim utrudnieniem, całkowicie uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie.

Uszkodzenia zębów podczas dziecięcych zabaw

Problemy z zębami mogą mieć nie tylko starsi, ale także najmłodsi pacjenci. Podczas szalonej, beztroskiej zabawy o wypadek nietrudno. Jazda na rowerze, na rolkach czy wrotkach, gra w piłkę dla niektórych szkrabów może zakończyć się utratą czy ukruszeniem się zęba, a wtedy nie obędzie się bez pomocy dentysty. Należy pamiętać, iż w przypadku wypadnięcia zęba należy niezwłoczne zjawić się w gabinecie stomatologicznym, gdyż to daje większe prawdopodobieństwo uratowania zęba.

Wizyty domowe świadczone przez pogotowie dentystyczne Olsztyn

Prywatne Pogotowie Stomatologiczne Olsztyn wychodzi także naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych, ograniczonych ruchowo, które mają problemy z poruszaniem się. W wyjątkowych sytuacjach, gdy dana osoba jest obłożnie chora, dentysta Olsztyn może przyjechać do domu pacjenta z wizytą domową.

ul. Pstrowskiego 14D/1 10-602 Olsztyn

Prywatne Centrum Stomatologiczne

Stomatolog Olsztyn 24h/7 - Pogotowie Stomatologiczne

ul. Pstrowskiego 14D/1
10-602 Olsztyn
Województwo warmińsko-mazurskie