logo

Stomatolog Olsztyn

Dobry Dentysta Olsztyn – Prywatne Centrum Stomatologiczne

 

Dlaczego akurat nasz gabinet?

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego, gdzie przywracamy pacjentom radość życia i piękny uśmiech. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę, gdyż nasza placówka jest także pogotowiem dentystycznym, które oferuje pełen zakres usług stomatologicznych w tym m.in.: leczenie kanałowe, leczenie ukruszonych zębów, leczenie chorób przyzębia, naprawę uszkodzonych protez, pomoc w przypadku wystąpienia nagłego bólu, a także zabiegi stomatologii estetycznej: wybielanie, założenie licówek.

Zależy nam, aby pacjenci wychodzący z naszego gabinetu byli w 100% zadowoleni, a uzyskane efekty utrzymały się przez wiele lat. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług dentystycznych z zachowaniem maksymalnego komfortu. Chcemy również, aby  leczenie odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nowoczesny sprzęt w rękach specjalistów czyni cuda

Pragniemy sprostać rosnącym wymaganiom pacjentów, dlatego też gabinet stomatologiczny Olsztyn został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu diagnostyka i leczenie są jeszcze bardziej skuteczne. Posiadamy także własną pracownią RTG. W codziennej pracy wykorzystujemy materiały najlepszej jakości, co przekłada się na najwyższy standard leczenia.

Świetni specjaliści

Zatrudniamy lekarzy, dla których praca jest także pasją. Nasi lekarze to osoby kompetentne, absolwenci Akademii Medycznej w Białymstoku oraz Akademii Medycznej w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem. Siadając na naszym fotelu, możecie być Państwo pewni, iż całe leczenie będzie odbywać się zgodnie z najnowszymi trendami w światowej stomatologii.

Z naszych usług mogą skorzystać także obcokrajowcy, gdyż biegle posługujemy się taki językami jak: hiszpański, francuski, arabski, angielski, rosyjski.

Gabinet przyjazny starszym i młodszym pacjentom

Oferta świadczonych usług jest dostosowana do różnych potrzeby, gdyż gabinet zapewnia opiekę medyczną nie tylko starszym pacjentom, ale i dzieciom. Nasi lekarze doskonale zdają sobie sprawę, iż dla najmłodszych nawet wizyta kontrolna może być ogromnym stresem, dlatego też starają się nawiązać przyjacielskie relacje z maluchami, oswoić ich z fotelem czy sprzętem.

Przyjacielska atmosfera

Rodzinna atmosfera jaka towarzyszy każdej wizycie pozwala zredukować stres, występujący zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Pracownicy gabinetu indywidualnie traktują swoich pacjentów, a miłe nastawienie buduje przyjazne, długoletnie relacje, dzięki czemu osoby z przyjemnością zgłaszają się do nas nie tylko w przypadkach awaryjnych, ale także pamiętają o regularnym kontrolowaniu stanu jamy ustnej.

Troska o dobro pacjenta

Gabinet stomatologiczny Olsztyn na pierwszym miejscu stawia właściwą opiekę nad pacjentem. Troska o jego dobro przejawia się także w odpowiednio urządzonej przestrzeni, zapewniającej komfort i wygodę.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług, zapewniając o rzetelności zawodowej i przyjaznej atmosferze, jaka panuje w gabinecie.

Bezbolesne leczenie

Zabiegi przeprowadzane w naszym gabinecie są bezbolesne, gdyż korzystamy z najnowszych metod znieczulających. Pacjenci odwiedzający gabinet stomatologiczny Olsztyn polecają nas, gdyż w końcu bez niepotrzebnego stresu mogą zadbać o piękny uśmiech.