logo
  • 30 SIE 16
  • 4
  Idealny uśmiech dzięki licówkom LUMINEERS®

  Idealny uśmiech dzięki licówkom LUMINEERS®

  Licówki ceramiczne LUMINEERS® to rewolucja w stomatologii estetycznej. Te ultracienkie licówki są przyklejane bezpośrednio do zębów, bez szlifowania ich wrażliwej struktury. Bez znieczulenia, bez bólu! Opatentowana ceramika CERINATE USA posiada ponad 30-letnią kliniczną renomę. Rezultaty są natychmiastowe i imponujące.

  Licówki LUMINEERS

  Brakujące lub krzywe zęby, przebarwione lub uszkodzone, pęknięte lub ukruszone … powodów do tego zabiegu jest dużo. Licówki LUMINEERS® są skutecznym i bezpiecznym sposobem na wybielenie i wyrównanie zębów. Można teraz szybko przekształcić uśmiech (w ciągu zaledwie dwóch wizyt) i to bezboleśnie. Podczas pierwszej wizyty, oceniamy stan Twojego uzębienia i pobierane są wyciski. Wybierasz wtedy również kolor i kształt zębów który chcesz (w niektórych przypadkach wymagane są poprawki, ale zawsze nieliczne i bezbolesne).

  Licówki są następnie wykonywane na miarę. Podczas drugiej wizyty, zakładamy je na zęby…

  Czy istnieje minimalna granica wieku na zakładanie licówek?

  Otóż nie! Czy jesteś osobą młodą i masz nierówne zęby czy też jesteś osobą starszą i masz zużyte zęby, nie zwlekaj i skonsultuj się z nami. Ustalimy stan Twoich zębów i zdecydujemy razem o Twoim nowym uśmiechu.

  Czy to bolesny zabieg?

  Nie. Licówki są tak cienkie, że są przyklejane bezpośrednio do Twoich naturalnych zębów, bez ich uszkodzenia. Jeśli będą potrzebne jakieś poprawki, nie będą wymagały znieczulenia. Koniec już z bolesnymi wizytami u dentysty, nie bójcie się i już wyobraźcie sobie Wasz nowy uśmiech…

  Jaka jest trwałość licówek LUMINEERS®?

  Różne badania kliniczne wskazują, że licówki są nadal piękne po 20 latach, a nawet dłużej! System LUMINEERS istnieje od ponad 30 lat w Stanach Zjednoczonych. Z perspektywy czasu, można zatem potwierdzić ich trwałość. LUMINEERS jest nieinwazyjną i niezawodną metodą estetyki stomatologicznej, rozpoznawaną na całym świecie.

  Co się stanie z moimi naturalnymi zębami?

  Licówki LUMINEERS są nakładane tak aby nie zniszczyć naturalnych zębów. W odróżnieniu od tradycyjnych licówek które są grubsze i wymagają szlifowania szkliwa aby móc je przykleić, licówki LUMINEERS zakłada się bez uszkodzenia zębów. Twoje naturalne zęby są zachowane. Jeśli potrzebne będą drobne korekty do uzyskania doskanałego efektu, powiemy Ci o Tym. Korekty te są wykonywane bez znieczulenia, chodzi po prostu o bardzo delikatnie przeszlifowanie powierzchni zęba.

  Czy są przeciwwskazania do zastosowania licówek?

  Nie ma żadnych przeciwskazań. Licówki nie są podatne na przebarwienia. Na przykład, można pić kawę lub herbatę, a i tak zachowają one swoją barwę i połysk. Poza tym są one bardzo trwałe i twarde. Można żuć gumę, jeść cukierki lub ugryźć kanapkę! Specyficzna ceramika licówek zachowuje się jak szkliwo.

  Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące licówek chętnie odpowiemy!

  Leave a reply →
 • Posted by Monika on 23/03/2017, 22:03

  Witam, jaka jest cena lumineers za 6 przednich zebow?

  Reply →
 • Posted by Marek on 29/09/2019, 10:28

  Witam jaki byłby koszt za 8 zębów na gorze i 8 na dole,również ile czasu byłby czas realizacji od pierwszej wizyty?.
  Ppzdrawiam Marek

  Reply →
 • Posted by Piotr on 05/07/2021, 01:59

  Witam.
  prosze podac mi cene za licowki LUMINEERS za 10 sztuk

  Reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream